Статті - Комбінат Будіндустрія

(044) 339-99-94

(044) 280-43-44

(067) 403-87-42

"Комбінат Будіндустрії" - 70 РОКІВ ЯКОСТІ ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ

Статті

Журнал "Водопостачання та водовідведення" №3 від 2014 року

Член правління КМОР В. Нестеров: «В умовах економічної стагнації досягнути стопроцентної завантаженості промислових підприємств нереально»

Журнал "Водопостачання та водовідведення" №2 від 2014 року

Кільця виготовлені з поліетиленовим облицюванням надаються замовнику зі 100% міцністю від нормативу ( М 400) . Завантажувати та розвантажувати кільця необхідно тільки за допомогою траверси, не пошкодивши при цьому поліетилен, малюнок додається.

ЗАБОРОНЕНО пробивати поліетилен на отворах стропування. Під час монтажу,поверхню для стикування кілець необхідно очистити від пилу , добре змочити водою , на нижнє кільце нанести суміш « СУПЕР КЛЕЙ ФЕРОЗИТ універсальний» , шаром до 1,5 см. Через 5 хвилин поставити верхнє кільце, уважно оглянути шви між кільцями ( зазор між поліетиленом має бути не більше 10-15 мм ) , зачистити залишки розчину на зовнішній та внутрішній поверхні та вибрати клейку суміш на стиках поліетилену на 7-8 мм. Для зварювання , при необхідності, поліетилену на стиках за допомогою виробничого фену та спеціального поліетиленового шнура, необхідно витримати 24 години в літній час та 48 годин в зимовий час від моменту нанесення клеючої суміші. Спеціальним підрозділом виробництва надаються платні послуги по зварюванні поліетилену.

Для сходинок у кільцях, в підготовлені відповідно до діаметру скоби отвори, наповнені сумішшю « СУПЕР КЛЕЙ ФЕРОЗИТ універсальний», встановлюються покриті захисним поліетиленом металеві скоби. Залишки клею навколо скоби обережно зачищаються.

Нелюбін В.Ф. перший заст. ген. Директора член кореспондент Академії будівництва України ПАТ Комбінат «Будіндустрія»

Захарченко П.В. к.т.н., професор КНУБА

Волинська Є.В. магістр КНУБА