Рекомендації по монтажу кілець з поліетиленовим облицюванням

Кільця виготовлені з поліетиленовим облицюванням надаються замовнику зі 100% міцністю від нормативу ( М 400) . Завантажувати та розвантажувати кільця необхідно тільки за допомогою траверси, не пошкодивши при цьому поліетилен, малюнок додається.

ЗАБОРОНЕНО пробивати поліетилен на отворах стропування. Під час монтажу,поверхню для стикування кілець необхідно очистити від пилу , добре змочити водою , на нижнє кільце нанести суміш « СУПЕР КЛЕЙ ФЕРОЗИТ універсальний» , шаром до 1,5 см. Через 5 хвилин поставити верхнє кільце, уважно оглянути шви між кільцями ( зазор між поліетиленом має бути не більше 10-15 мм ) , зачистити залишки розчину на зовнішній та внутрішній поверхні та вибрати клейку суміш на стиках поліетилену на 7-8 мм. Для зварювання , при необхідності, поліетилену на стиках за допомогою виробничого фену та спеціального поліетиленового шнура, необхідно витримати 24 години в літній час та 48 годин в зимовий час від моменту нанесення клеючої суміші. Спеціальним підрозділом виробництва надаються платні послуги по зварюванні поліетилену.

Для сходинок у кільцях, в підготовлені відповідно до діаметру скоби отвори, наповнені сумішшю « СУПЕР КЛЕЙ ФЕРОЗИТ універсальний», встановлюються покриті захисним поліетиленом металеві скоби. Залишки клею навколо скоби обережно зачищаються.

Приготування розчину :

клейову розчинну суміш готувати з розрахунку 0,2л води на 1 кг сухої суміші. Поступово вливати чисту воду до суміші при одночасному ручному або механічному, при малих обертах, перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

Витрати клеючої суміші на 1 кільце :

КС 7.9-1,4кг , КС 10.9-2 кг, КС 15.9-3 кг ,КС 20.9 -4кг.

Клей «СУПЕР ФЕРОЗИТ універсальний » можна придбати в магазині ПАТ «Комбінат будіндустрії» за адресою вул. Будіндустрії 7

Call Now Button